Ana Sayfa / Haberler

Haberler

26. Uluslararası İstanbul Film Festivali konuklarının ulaşımlarını Renault sağlıyor

Renault iksv

Sinemaseverlerin bütün bir yıl heyecanla bekledikleri 26. Uluslararası İstanbul Film Festivali’nin Lütfi Kırdar Uluslararası Sergi ve Kongre Sarayı’nda düzenlenen görkemli açılış törenine katılan ünlü konukların ulaşımları Renault’nun festival araçları ile sağlandı.

Honda 2007 yılında 150 tane Civic Hybrid satacak

Honda Civic hybrid.jpg

Auto Show 2006’da hibrit teknolojisini ilk kez Türkiye’ye getiren Honda Türkiye, gösterilen ilgi nedeniyle 2007 yılı Civic Hybrid satış hedefini 150 adede çıkardı

Üstün yakıt tasarrufu sağlayan çevreci motoru nedeniyle küresel ısınma ile mücadelede etkin rol oynayan Honda Civic Hybrid, Türkiye’de satışta olduğu kısa süre içinde 20 adet satıldı. Honda Türkiye, aracın 2007 satış hedefini 150 adede çıkardı. Hem elektrik hem de benzin motoru sayesinde yüksek yakıt ekonomisi sunan Honda Civic Hybrid, çevreye verilen zararı en düşük seviyede tutuyor.

Hyundai’dan Avrupaya özel otomobil: i30

Hyundai i30.jpg

Hyundai Motor Company, bu yıl 77’ncisi düzenlenen Cenevre Otomobil Fuarı’nda, Avrupa pazarı için özel olarak geliştirilen C-segmentindeki yeni hatchback otomobili “Hyundai i30”un dünya tanıtımını gerçekleştirdi.

2007 yılında Amerika’nın en çevreci otomobilleri Hyundai Accent ve Elantra

hyundai accent era 11.jpg

Hyundai, 2005 ve 2006 yıllarında olduğu gibi 2007 yılında da Amerika’da arka arkaya ödüller kazanmaya devam ediyor. En son AutoBytel tarafından yılın en iyi 4×4’ü seçilen Santa Fe’den sonra Accent ve Elantra modelleri de Amerika’nın “2007 Yılındaki En Çevreci” 12 aracından ikisi olarak belirlendi.

Clio’da direksiyondan kumandalı otomatik vites

Renault Clio 3.jpg

Türkiye’de üretilen ve pazara sunulduğu günden itibaren 8.500 adetten fazla satış rakamına ulaşan Clio’da Formula 1 teknolojisi standart olarak sunuluyor. 2 yıldır üstüste Dünya Şampiyonluğu ünvanını kazanan Renault F1 Team tarafından geliştirilen ve F1 araçlarında kullanılan direksiyondan kumandalı otomatik vites Clio’ya uyarlandı. Ürün gamına yeni teknolojileri katmaya devam eden Clio, özellikle gençlerin yoğun ilgisini çekiyor.

TÜRKİYE’NİN EN BEĞENİLEN PICK- UP’I; NAVARA

 

navara2.jpg

Hürriyet Otoyaşam Gazetesi’nin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği, “Türkiye’nin en beğenilen otomobilleri yarışması” “Otobil”de, pick-up kategorisinde; Nissan Navara Türkiye’nin en beğenilen Pick-up’ı seçildi.

YILIN EN BEĞENİLEN 4X4’Ü SORENTO

Hürriyet Otoyaşam Gazetesi’nin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği “Türkiye’nin En Beğenilen Otomobilleri” yarışması Otobil’de Sorento X-Force, 4X4 sınıfında en beğenilen otomobil seçildi. Halkın oylarıyla bu yıl 17 segmentin en beğenilen otomobillerinin seçildiği yarışmada Kia Sorento X-Foce, kendi segmentinde birinci oldu.

« Sayfa 1 ... 23, 24, 25, »
%d blogcu bunu beğendi: