Ana Sayfa / HABER / CUPRA Night ve Leon

CUPRA Night ve Leon

2018 yılında yolculuğuna başlayan ve 2021 yılından bu yana da Türkiye’de faaliyetlerine devam eden CUPRA markası, sadece modelleriyle değil yüzde 100 CUPRA DNA’sını yansıtan etkinlikleriyle de ilkleri keşfetmeye devam ediyor.

CUPRA, dünya genelinde faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde spordan müziğe, e-spordan marka iş birliklerine birçok yeni alanda kalıpları yıkan farklı organizasyonlara imza atarak ses getirmeye, hakkında konuşturmaya devam ediyor.

Bunlardan bir yenisi de sanatın, teknoloji ve duygularla buluştuğu, 1600 yıllık geçmişe sahip Şerefiye Sarnıcı’nda düzenlenen CUPRA Night oldu. CUPRA Türkiye tarafından düzenlenen ve CUPRA Türkiye müzik elçisi Murat Uncuoğlu’nun performans sergilediği gecede CUPRA mapping deneyimi de son derece ilgi çekti.

CUPRA Leon

CUPRA, motor yelpazesini genişlettiği ve donanım seviyelerini artırdığı CUPRA Leon modeli ile Türkiye’de her ikisi de DSG otomatik şanzımanlı olmak üzere hafif hibrit teknolojili 1.5 eTSI 150 HP ünite ve benzinli 2.0 TSI 300 HP versiyonlarıyla sunuluyor.

CUPRA Formentor modeli ile yakalanan başarıyı destekleyecek

2022’de satışlarını yüzde 93 oranında artırarak Avrupa’nın en hızlı büyüyen otomobil markası olan CUPRA aynı başarıyı Türkiye’de de göstererek Otomotiv Distribütörleri ve Mobilite Derneği’nin (ODMD) her yıl düzenlediği Satış ve İletişim Ödülleri’nde “Yılın En Hızlı Büyüyen Otomobil Markası” ödülüne layık görüldü.

CUPRA Leon modeli motor seçeneklerindeki artışın yanı sıra donanım seviyelerinin de yükseltilmesiyle, daha değerli ve sofistike bir görünüme kavuşuyor. CUPRA Leon’da standart olarak açılabilir cam tavan, Full LED mercekli ön farlar, ‘Infinite LED’ arka farlar, 10,25” dijital gösterge paneli ve 12” multimedya sistemi, CUPRA’ya özgü tamponlar ve spor arka difüzör bulunuyor. Ayrıca gümüş veya bakır, 18 inçlik alaşım jantlar da CUPRA Leon’un güçlü görünümüne katkı sağlıyor. İç mekânda ise zengin donanım seviyesinin yanı sıra CUPRA ‘Bucket tip spor koltuklar ile Siyah veya Petrol Mavi renginde Nappa deri koltuk döşemeleri opsiyonel olarak satın alınabiliyor.

 

 

İlginizi Çekebilir

Minik elektrikli Hyundai INSTER

Hyundai Motor Company, 2024 Busan Uluslararası Mobilite Fuarı’nda tamamen yeni elektrikli modeli inster’ı tanıtarak A-SUV

%d blogcu bunu beğendi: