Ana Sayfa / HABER / Erdal Beşikçioğlu ve Egea yine yanyana

Erdal Beşikçioğlu ve Egea yine yanyana

Erdal-Besikcioglu-Fiat-Egea-Reklam-2016 AutoBest Ödülleri’nde “Avrupa’da Yılın Otomobili” seçilen Fiat Egea’nın yeni reklam filmi, yayınlanmaya başladı. İlk reklam filminde de rol alan oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nun bir kez daha kamera karşısına geçtiği film, Leo Burnett İstanbul tarafından hazırlandı. Filminde, Fiat Egea’nın standart donanım anlayışına getirdiği yeni boyutun yanı sıra iç mekanın ferahlığı, konfor ve “tam otomatik” vitesin rahatlığı gibi unsurlar ön plana çıkarken, 5 yıl / 100 bin kilometre garanti güvencesi de vurgulanıyor. Erdal Beşikçioğlu’nun kendine özgü tarzıyla daha da dikkat çekici hale gelen Fiat Egea’nın yeni reklam kampanyası, televizyon filmi dışında basın, açık hava, radyo, sinema ve internet gibi birçok farklı mecrayı kapsıyor.
Fiat Egea reklamlarının da otomobilin kendisi gibi “ezber bozan” bir konumda olduğunu vurgulayan Fiat Pazarlama Müdürü Özgür Süslü, “İkinci reklam kampanyamızda da Erdal Beşikçioğlu’nun güçlü oyunculuğunu Fiat Egea’nın özgün duruşuyla birleştirdik. Merakla beklenen otomatik vitesli versiyonla birlikte Fiat Egea’nın iç dünyasını da daha ayrıntılı olarak sunmak istedik. Donanım anlayışına getirdiğimiz yeni bakış açısı, Fiat Egea’nın ferah iç hacmi ve konforuyla birlikte otomatik vitesin rahatlığını ve 5 yıl / 100 bin kilometre garantisi gibi benzersiz avantajları vurguladığımız filmimizin tıpkı ilki gibi beğeni toplayacağına inanıyoruz” diye konuştu.

Fiat-Egea-Erdal-Besikcioglu-Reklam-2016 Fiat-Egea-auto-Erdal-Besikcioglu-Reklam-2016 Erdal-Besikcioglu-Fiat-Egea-Reklam-2016

 

Reklam Filmi Künyesi:
Reklam veren: FIAT
Reklam Ajansı: Leo Burnett İstanbul
Reklamveren Temsilcisi: Özgür Süslü, Melike Güleli, Aslı Başağa, Efe Şekerci
Kreatif Direktör: Oktar Akın
Kreatif Ekip: Cenk Öztunalı, Evren Dinler, Aysu Erenuluğ, Mert Merdim, Sedat Potur,
Ajans Başkan Yardımcısı: Roda Sezer
Müşteri İlişkileri: Elif Azaklı Alaz, Sıla Çavuşoğlu
Ajans Prodüktörleri: Sevinç Metuçin Öktem, Canan Polat
Stratejik Planlama: İsmail Seval, Bengü Çimendağ
Yönetmen: Hinrich Pflug
Yapım Şirketi: JaguarProjects

 

İlginizi Çekebilir

İstanbul’da Le Mans Rüzgarı

24 saatte gerçek boyutlarında bir yarış aracı yapmak mümkün mü? LEGO yapım parçalarıyla mümkün! Yarış

%d blogcu bunu beğendi: