Ana Sayfa / HABER / Hyundai’dan Mobil Servis

Hyundai’dan Mobil Servis

Hyundai Mobil Servis Uygulamasi Hyundai araç sahipleri ve potansiyel Hyundai müşterilerinin servis ağı, kullanım kılavuzları ve çağrı merkezine her zaman ve her yerden kolayca erişimine olanak sağlamak amacıyla geliştirilen ve tamamen ücretsiz bir servis uygulaması olan “Hyundai Mobil Servis Uygulaması”, Android veya iOS işletim sistemine sahip akıllı cihazlara indirilebiliyor (henüz windows mobile mevcut değil).
Hyundai Mobil Servis Uygulamasının içeriğinde; Bayi Konumu, Bakım Tablosu, Araç Modelleri, Garanti, Kullanım Kılavuzu, Test Sürüşü, Çağrı Merkezi ve Servis Randevusu menüleri bulunuyor. Uygulama sayesinde Bayi Konumu ile Yetkili Satıcı ve Servis bilgilerine de rahatlıkla ulaşılabiliyor. Bakım Tablosu menüsünde de müşteri ve aracının periyodik bakım detaylarına erişmek mümkün.
Hyundai-Mobil-Servis-App-2Uygulama, Hyundai modellerini, aracın ürün ve teknik özelliklerini ve ayrıca aksesuar bilgilerini gösteriyor. Garanti menüsü altında da Hyundai Garanti Politikası detaylı olarak anlatılıyor. Kullanım Kılavuzu içeriğindeyse Araç Kullanım Kılavuzu ve Uyarı Göstergeleri ile tanıtım videoları yer alıyor. Test Sürüşü menüsünde, test sürüşü formu doldurularak randevu alabilme imkanı sağlanırken ayrıca servis randevu formu doldurularak bayilerden de randevu alınabiliyor. Uygulama içindeki Çağrı Merkezi içeriğindeyse Hyundai Çağrı Merkezi ve Yol Yardım telefon numaraları ile direkt ulaşım imkanı Hyundai müşterilerine sağlanıyor.

.

Hyundai-Mobil-Servis-App-1

İlginizi Çekebilir

İstanbul’da Le Mans Rüzgarı

24 saatte gerçek boyutlarında bir yarış aracı yapmak mümkün mü? LEGO yapım parçalarıyla mümkün! Yarış

%d blogcu bunu beğendi: