Ana Sayfa / HABER / Renault MAİS’te görev değişimi

Renault MAİS’te görev değişimi

Renault marka araçların,Türkiye’de satış ve satış sonrası hizmetlerini sağlayan Renault MAİS’de, 16 yıldır Genel Müdürlük görevini yürüten ve Yönetim Kurulu Başkanlığı’na atanan İbrahim Aybar’ın yerine, Berk Çağdaş Renault Mais Genel Müdürlüğü görevine getirildi.renault-mais-genel-md-berk-cagdas-s-erdem-ibrahim-aybar İş hayatına 1989 yılında E.C.A.’da mühendis olarak başlayan Çağdaş, 1991-2007 yılları arasında Doğuş Grubu’nda çeşitli kademelerde yöneticilik görevlerinde bulundu. Berk Çağdaş, haziran 2007’den itibaren Doğuş Otomotiv Grubu’nda Finansman, Bütçe Planlama, Risk Yönetimi, Strateji ve İş Geliştirme, İç Kontrol ve Yatırımcı İlişkileri’nden Sorumlu Genel Müdür olarak görev yaptı.

Berk Çağdaş kimdir?
1967 yılı İstanbul doğumlu olan Berk Çağdaş, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme ve Endüstri Mühendisliği’nin ardından aynı üniversitede Fen Bilimleri Enstitüsü’nde İşletme Mühendisliği Anabilim Dalı’nda yüksek lisansını tamamladı. Çağdaş, takiben İşletme Anabilim Dalında doktorasını alarak, New York ve Chicago’da lisansüstü araştırma ve mesleki eğitim çalışmalarını tamamladı. Sayın Çağdaş aynı zamanda Harvard Business School’dan Advanced Management mezunudur.

İlginizi Çekebilir

Minik elektrikli Hyundai INSTER

Hyundai Motor Company, 2024 Busan Uluslararası Mobilite Fuarı’nda tamamen yeni elektrikli modeli inster’ı tanıtarak A-SUV

%d blogcu bunu beğendi: