Ana Sayfa / HABER / “Onur” destekçisi Skoda

“Onur” destekçisi Skoda

Skoda Auto, bu yıl resmi ortak olarak Prag Onur Festivali’ni destekliyor. Prag Onur Festivali, LGBTQ+ insanları ile ilgili konulara odaklanıyor ve 150’ye yakın atölye çalışması, tartışma, çeşitli performanslar ve konserler içeriyor. Festivalin öne çıkan özelliği, 13 Ağustos’ta ‘SKODA Proud’ Çalışan Kaynak Grubu üyelerinin de katılacağı gökkuşağı geçit töreni.

Skoda’dan yapılan açıklamada; “Prag Pride festivalini resmi bir ortak olarak desteklemek bizim için özellikle önemli. SKODA AUTO’da çeşitlilik ve kapsayıcılık kurumsal kültürümüze sıkı sıkıya bağlıdır. Birlikte, hoşgörü, açıklık, güven ve birbirimize karşı anlayış ve karşılıklı saygı ile karakterize edilen uluslararası bir çalışma ortamına bağlıyız. Bizim için net olan bir şey var: Farklı özellikleri, nitelikleri ve görüşleri ile çalışma arkadaşlarımızın çeşitliliği şirketimizin en güçlü yönlerinden biridir. Prag Onur Yürüyüşü’nü kutlarken, bu değerlere bağlılığımızı bir kez daha teyit ediyoruz ve aynı zamanda homofobiye, sosyal dışlanmaya ve kasıtlı olarak başka yöne bakmaya karşı net bir mesaj göndermek istiyoruz.”  ifadelerine yer verildi.

İlginizi Çekebilir

Yeni Peugeot 2008 gelecek ay satışa sunulacak

Yeni Peugeot 2008, yenilenmesinin ardından eylül ayından itibaren 3 farklı motor seçeneğiyle ülkemiz yollarıyla buluşmaya

%d blogcu bunu beğendi: