Ana Sayfa / HABER / DACIA AİLESİ PİKNİKTE BULUŞTU

DACIA AİLESİ PİKNİKTE BULUŞTU

İstanbul’da yaşayan Dacia sahipleri Sarıyer Event Garden’da Türkiye’de ilk defa organize edilen büyük Dacia pikniğinde buluştu. Dacia sahiplerinin teker teker aranarak davet edildiği pikniğe 3000 Dacia sahibi aileleriyle birlikte katılarak onlar için hazırlanmış olan şişme oyunlar, turnuvalar, animasyon ve etkinliklerde tüm gün eğlendi. Turnuvalara katılan ve kazanan Dacia sahiplerine bir sonraki bakımları hediye edildi. Bunun yanı sıra pikniğe katılan her Dacia sahibine de bir sonraki servis girişlerinde %15 indirim hediye verildi.

İstanbul’un her yerinden etkinlik için yola çıkan yaklaşık 700 Dacia modeli büyük bir Dacia parkı oluşturarak Dacia ailesinin büyüklüğünü gösterdi.

Pikniğe katılan 370 Dacia’lı, Dacia yetkili satıcılarında Eylül sonu başlatılan ve  Aralık sonuna kadar devam edecek Duster deneyenler arasından yapılacak olan Duster kazanma çekilişinde şansını denedi.

Sadece Türkiye’de değil tüm dünyada her geçen gün büyüyen Dacia ailesini rakamlar da kanıtlıyor. Dacia, artan satış adedi ve Pazar payıyla Fransa’da binek otomobil pazarında 6.marka konumuna yükselirken Türkiye’de de 10.marka oldu.

Basın Bülteninden derlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toyota’dan Servis kampanyası

Toyota sahipleri avantajlarla dolu geleneksel ‘Servis Günleri Kampanyası’ ile yaklaşmakta olan kış aylarına “bakımlı ve

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: